Strona główna
Aktualności
Historia
Statut
Zawód pośrednik
Szkolenia ustawiczne
MLS
DLA KLIENTÓW BIUR
Prawo
Kancelarie Notarialne
Jak przystąpić do PSP
O nas
Kontakt
Władze
Członkowie
Infodom - historia
 InfoDom - pierwsza w Polsce sieć, łącząca poznańskie biura nieruchomości,
powstała w 1997 roku. Już wtedy byliśmy przekonani, że tylko ściśle współpracując z sobą, narzucając sobie
wysokie standardy pracy i obsługi naszych klientów jesteśmy w stanie sprostać wymogom nowoczesnego rynku nieruchomości. Kilka lat doświadczeń, burzliwy rozwój rynku, wnikliwa obserwacja podobnych systemów funkcjonujących w Stanach Zjednoczonych, oraz nowo powstające sieci wymiany ofert w naszym kraju spowodowały, że założenia przyjęte kilka lat temu trzeba było zweryfikować.

Przyjęliśmy nowe założenia dla systemu, a w oparciu o Standardy Zawodowe
Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, opinie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, dotychczasowe orzecznictwo sądowe i Komisji Odpowiedzialności Zawodowej stworzyliśmy regulamin i zasady pracy dla pośredników pracujących w sieci infoDom. Sieć obejmie rynek całej Wielkopolski, przez mechanizmy gwarantowane przez PFRN, połączy nas z innymi sieciami w Polsce, a dzięki zawartym już porozumieniom da możliwość prezentowania naszych nieruchomości na największej, światowej platformie -ICREA.

Pragniemy podkreślić, że wprowadzając zmiany staraliśmy się wszelkie działania przeprowadzać z uwzględnieniem przede wszystkim dobra naszych klientów. Wychodzimy bowiem z założenia, że zadowolony z pracy pośrednika klient jest trudną do przecenienia inwestycją w rozwój naszych firm.

System ma służyć też nam - pośrednikom. Dość już ofert niesprawdzonych, nieaktualnych, źle opracowanych, czas skończyć z filozofią zatrudniania kilkudziesięciu pośredników na zasadzie umów otwartych.

O nas|Historia|Statut|Jak przystąpić do PSP|Kontakt|Administrator strony