Strona główna
Aktualności
Historia
Statut
Zawód pośrednik
Szkolenia ustawiczne
MLS
DLA KLIENTÓW BIUR
Prawo
Kancelarie Notarialne
Jak przystąpić do PSP
O nas
Kontakt
Władze
Członkowie
Aktualności

Serdecznie zapraszamy naTargi Mieszkaniowe i Targi Aranżacji Wnętrz Tabelaofert.pl,które odbędą się 12 i 13 marca 2011 w Hali Targi w Krakowie oraz  w Hali ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

http://targi.tabelaofert.pl/sponsorzy,,miasto,poznan#Scene_1

Kilkaset lokali mieszkalnych z Krakowa i okolic, setki inwestycji – mieszkania, domy, apartamenty. Niemal wszyscy deweloperzy, specjalna oferta kredytowa – Targowy Kredyt Mieszkaniowy, banki, agencje nieruchomości, firmy z branży wyposażenia wnętrz. Prezentacja modelowego mieszkania, specjalne programy targowe przygotowane przez organizatora ułatwiające zakup własnego „M” oraz niespotykane poza targami rabaty udzielane przez wystawców. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Państwa na Targach Mieszkaniowych Tabealaofert.pl!

  GŁÓWNE ATRAKCJE TARGOWE: 

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Po sukcesie w ubiegłym sezonie postanowiliśmy kontynuować projekt Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowany na nasze targi specjalny kredyt mieszkaniowy przyznawany jest na preferencyjnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego zwiedzającego. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i dokonają  rejestracji. Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu, działki – zapraszamy do nas, zapraszamy po tani kredyt.

 

MODELOWE MIESZKANIE

Tego jeszcze na targach mieszkaniowych w Polsce nie było! Po raz pierwszy na terenie hali wystawienniczej zostanie ulokowane mieszkanie w skali 1:1. Będzie ono całkowicie wyposażone – „gotowe do zamieszkania”. W ten innowacyjny, interaktywny sposób zostanie zaprezentowana najnowsza inwestycja firmy SuperKrak – Apartamenty Kaskada.  Modelowe „M” oparte jest na rzucie mieszkania o metrażu ok. 50 m kw., które stanowią największą część oferty inwestycji Apartamenty Kaskada. Każdy z gości będzie mógł nie tylko zobaczyć jak wygląda takie mieszkanie, ale również wejść do niego, dotknąć mebli, usiąść na kanapie i zacząć planować zakup własnego podobnego „M”. To zupełnie nowa formuła zaprezentowania Inwestycji Mieszkaniowej, która z pewnością przypadnie zwiedzającym do gustu.

 

BEZPŁATNE WARSZTATY – 7 KROKÓW DO WŁASNEGO M

Jednym z działań edukacyjnych, prowadzonych z powodzeniem od trzech lat przez Spółkę redNet Media, są bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi  poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zaplanowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo i być w zgodzie z trendami.

 

CENTRUM INFORMACJI TARGOWEJ

Tu znajdziecie Państwo odpowiedź na wszystkie zagadnienia związanie z targami i Wystawcami. To pierwsze stoisko zlokalizowane bezpośrednio przed wejściem na halę targową. Od sezonu wiosennego 2011 Centrum Informacji Targowej będzie połączone z Centrum Informacji Mieszkaniowej Tabelaofert.pl.  Doradcy serwisu Tabelaofert.pl udzielą bezpłatnie wyszukają dla Państwa mieszkania, domu, lokalu czy też działki. Tylko tu znajdziecie Państwo tysiące ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, wraz ze szczegółowymi informacjami o cenie, sprzedającym, inwestycji, lokalizacji, metrażu, terminie realizacji itp. Dodatkowym atutem jest możliwość wysyłania bezpłatnych zgłoszeń w formie zapytania.

Po raz pierwszy na naszych targach w Centrum Informacji Mieszkaniowej ulokowana zostanie specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons. 

W Centrum Informacji Targowej dostępne będą:

• Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w Krakowie i okolicach

• Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia Państwu poruszania się po hali targowej

• Mapa Inwestycji Mieszkaniowych

  WARSZTAT ARANŻACJI – AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCHPodobnie jak w roku ubiegłym najstarsza wyższa uczelnia artystyczna w Polsce – Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprezentuje na specjalnie zaaranżowanym stoisku obowiązuje trendy w wyposażeniu wnętrz. Nie będzie to typowe podejście do wyposażenia, ale artystyczne, twórcze, czasami nieco  ekstrawagancje, zaskakujące. Wykładowcy krakowskiej ASP poprowadzą również warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz i będą udzielali indywidualnych porad zwiedzającym. 

AGENDA TARGÓW- KRAKÓW:

 

SOBOTA:

9.00                      Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15        Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00        Czas dla Mediów

17.00                     Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:

9.00                       Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15        Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00        Czas dla Mediów

17.00                     Zakończenie targów     

AGENDA TARGÓW - SOPOT:

 

SOBOTA:

9.00                      Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15        Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00        Czas dla Mediów

17.00                     Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:

9.00                       Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15        Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00        Czas dla Mediów

17.00                     Zakończenie targów« powrót


O nas|Historia|Statut|Jak przystąpić do PSP|Kontakt|Administrator strony