Strona główna
Aktualności
Historia
Statut
Zawód pośrednik
Szkolenia ustawiczne
MLS
DLA KLIENTÓW BIUR
Prawo
Kancelarie Notarialne
Jak przystąpić do PSP
O nas
Kontakt
Władze
Członkowie
Aktualności

Serdecznie zapraszamy naTargi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl, które odbędą się 5 i 6 marca 2011 w Hali Arena w Poznaniu  oraz 5 i 6 marca 2011 w Hali Atlas Arena w Łodzi

http://targi.tabelaofert.pl/sponsorzy,,miasto,poznan#Scene_1

Kilkaset lokali mieszkalnych z Poznania i okolic, setki inwestycji – mieszkania, domy, apartamenty. Niemal wszyscy deweloperzy, specjalna oferta kredytowa – Targowy Kredyt Mieszkaniowy, banki, agencje nieruchomości, firmy z branży wyposażenia wnętrz. Specjalne programy targowe przygotowane przez organizatora ułatwiające zakup własnego „M” oraz niespotykane poza targami rabaty udzielane przez wystawców. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Państwa na Targach Mieszkaniowych Tabealaofert.pl!

  GŁÓWNE ATRAKCJE TARGOWE: 

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Po sukcesie w ubiegłym sezonie postanowiliśmy kontynuować projekt Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowany na nasze targi specjalny kredyt mieszkaniowy przyznawany jest na preferencyjnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego zwiedzającego. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i dokonają  rejestracji. Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu, działki – zapraszamy do nas, zapraszamy po tani kredyt.

 

BEZPŁATNE WARSZTATY – 7 KROKÓW DO WŁASNEGO M

Jednym z działań edukacyjnych, prowadzonych z powodzeniem od trzech lat przez Spółkę redNet Media, są bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi  poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zaplanowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo i być w zgodzie z trendami.

 

TARGI ARANŻACJI WNĘTRZ

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z wyposażeniem mieszkania lub domu, po raz trzeci organizujemy w Poznaniu Targi Aranżacji Wnętrz. W jednym miejscu, w ciągu dwóch dni będzie możliwość zapoznania się z ofertą branży wykończenia i wyposażenia wnętrz. Targi stworzą również płaszczyznę dla komunikacji i wymiany informacji o sztuce aranżowania przestrzeni mieszkania, domu, jak również biura. 

CENTRUM INFORMACJI TARGOWEJ

Tu znajdziecie Państwo odpowiedź na wszystkie zagadnienia związanie z targami i Wystawcami. To pierwsze stoisko zlokalizowane bezpośrednio przed wejściem na halę targową. Od sezonu wiosennego 2011 Centrum Informacji Targowej będzie połączone z Centrum Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl.  Doradcy serwisu tabelaofert.pl udzielą bezpłatnie informacji i wyszukają dla Państwa mieszkania, domu, lokalu czy też działki. Tylko tu znajdziecie Państwo tysiące ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, wraz ze szczegółowymi informacjami o cenie, sprzedającym, inwestycji, lokalizacji, metrażu, terminie realizacji itp. Dodatkowym atutem jest możliwość wysyłania bezpłatnych zgłoszeń w formie zapytania.

 Po raz pierwszy na naszych targach w Centrum Informacji Mieszkaniowej ulokowana zostanie specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons. 

W Centrum Informacji Targowej dostępne będą:

• Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w Poznaniu i okolicach

• Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia Państwu poruszania się po hali targowej

• Mapa Inwestycji Mieszkaniowych

  

Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk i Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Sponsor Targów: Family House Sp. z o.o.

Mecenas Targów: GGW Development Grynhoff, Woźny Sp.j.   

AGENDA TARGÓW w POZNANIU:

 

SOBOTA:

9.00                       Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15           Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00           Czas dla Mediów

17.00                     Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:

9.00                       Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15           Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00           Czas dla Mediów

17.00                     Zakończenie targów     

AGENDA TARGÓW W ŁODZI:

 

SOBOTA:

9.00                       Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15          Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00          Czas dla Mediów

17.00                    Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:

9.00                       Otwarcie targów dla Wystawców

10.00                     Otwarcie targów dla Zwiedzających

10.30-16.15          Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”

12.00-14.00          Czas dla Mediów

17.00                             Zakończenie targów« powrót


O nas|Historia|Statut|Jak przystąpić do PSP|Kontakt|Administrator strony