Strona główna
Aktualności
Historia
Statut
Zawód pośrednik
Szkolenia ustawiczne
MLS
DLA KLIENTÓW BIUR
Prawo
Kancelarie Notarialne
Jak przystąpić do PSP
O nas
Kontakt
Władze
Członkowie
Aktualności

IV Edycja Internetowych Targów Nieruchomości

W terminie 11-17 października 2010 odbędzie się czwarta ogólnopolska edycja Internetowych Targów Nieruchomości.

Znajdź z nami swoje cztery kąty

 

11 października  rozpoczęła się czwarta ogólnopolska edycja Internetowych Targów Nieruchomości. To niepowtarzalna okazja dla poszukujących wymarzonego mieszkania. W krótkim czasie, bez wychodzenia z domu, każdy użytkownik Internetu ma szansę znaleźć dla siebie mieszkanie lub dom. 

 

Oferta Targów   

 

Organizator Targów, - portal GazetaDom.pl jak i w poprzednich edycjach przygotował wyjątkową ofertę. Swoje propozycje zaprezentują nie tylko deweloperzy, lecz także agencje nieruchomości i gminy z terenu całej Polski. Na wszystkich chętnych czekać będzie ponad 75 wystawców z całego kraju. Rozpiętość ofert jest niezwykle szeroka - pochodzą one z rynku pierwotnego, wtórnego oraz komercyjnego. Internetowe Targi Nieruchomości pozwalają przede wszystkim na szybkie i efektywne zapoznanie się z rynkiem nieruchomości w Polsce.

 

Ponadto każdy, kto odwiedzi targi może liczyć na najświeższe analizy rynku nieruchomości, zestawienia aktualnych stawek i porównania cen mieszkań na obszarze całego kraju. Łatwe przeszukiwanie ofert zapewniają przejrzyste formy prezentacji. Mało? Na dociekliwych czekają fora eksperckie, które pomogą w rozwianiu wątpliwości i dostarczą odpowiedzi na wszelkie pytania. Co więcej, każdy zainteresowany będzie miał możliwość skontaktowania się z wystawcą, może również liczyć na pomoc w stawianiu kolejnych kroków.

 

Przewodnik po świecie nieruchomości

 

GazetaDom.pl, wiodący serwis internetowy poświęcony polskiemu rynkowi nieruchomości już po raz czwarty organizuje Internetowe Targi Nieruchomości. Sukces poprzednich edycji Targów udowodnił, że ta nowatorska formuła sprawdza się na polskim rynku. Podczas 3 edycji  zaprezentowało się 90 wystawców, a  odwiedziło je ponad 140.000 użytkowników.

 Najświeższe oferty rynku nieruchomości, dostępne za darmo w jednym miejscu. Sprawdź, czekamy na Ciebie do 17 października: http://www.targi.gazetadom.pl/  Sponsor Targów: Bank DnB Nord Partner: Domiporta.pl 

Patroni medialni: Magazyn Life Warsaw, IPO.pl, NoweBiuro.pl,  NowoczesnaFirma.pl, Polska Federacja Rynku Nieruchomości, Dom.pl, Polski Związek Firm Deweloperskich, Poznańskie Stowarzyszenie Pośredników i Organizatorów Rynku Nieruchomości, Money.pl, pf.pl, Budownictwo.pl, TV Biznes, Wyborcza.biz, Kupsprzedaj.pl, Goldo.pl, Metro.« powrót


O nas|Historia|Statut|Jak przystąpić do PSP|Kontakt|Administrator strony